Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Osoby w swoim życiu mają różnorodne strapienia. Czasem dotyczą one dzieci, czasami związków międzyludzkich albo spraw finansowych. W ostatnich czasach to bezwzględnie te ostanie stały się głównym problemem dla wielu polskich rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie niemożność poprawnego spłacania swych zobowiązań. Jeśli bowiem nie zwracamy swych pożyczek lub debetów to trzeba się liczyć z ewentualnością, że w krótkim okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać wówczas gdy nie posiadamy pieniędzy, mamy komornika a u naszego domu ustawiają się następni wierzyciele? Gdzie poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu znaleźć pomoc. Najatrakcyjniejszym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Mnóstwo osób zadłużonych będzie w stanie w tym momencie zadać pytanie „a w którym miejscu ja mogę wynaleźć taki kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze naturalnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale powinno się się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie mamy dwie perspektywy aby kredyt tego typu osiągnąć.

Przede wszystkim posiadamy wiele agencji o charakterze pozabankowym (tj. takich które to użyczają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony prawnej nie posiadają statusu banku). W takich instytucjach możemy dostać pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Na ogół takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek trzeba zwrócić tutaj szczególną uwagę na drugorzędne opłaty jakie to są związane z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

Drugim typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możemy się o nią ubiegać wówczas gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, lokalu mieszkalnego, parceli.