Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut


Każda osoba, jaka chociaż raz w całym swoim życiu miała styczność z bankami z pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym wypadku nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele informujący skrót zaczerpnięty z terminologii bankowej, który przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu pojęcie kredyt bez bik.

W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wyjaśnić te podstawowe określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, która została zapoczątkowana poprzez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki uczyniły banki tak by strategia kredytowa była przeprowadzana na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której wejście posiadają tylko i wyłącznie banki. Trafią do niej dane o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które zyskujemy za ustalone działania.
odwiedź stronę internetową
Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki możemy osiągnąć bez weryfikacji danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Takową usługą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze spłatą swych zobowiązań i bardzo często posiadają dostrzegalne opóźnienia. Należy tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane poprzez podmioty pozabankowe.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org