Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu mogą mieć różnorodne strapienia. Czasem tyczą się one najmłodszych, czasem związków rodzinnych albo kwestii finansowych. W ostatnich czasach to bezwzględnie te ostanie stały się głównym problemem dla wielu polskich rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie niemożność prawidłowego spłaty swych zadłużeń. Jeśli bowiem nie spłacamy swoich pożyczek lub kredytów to należy się liczyć z ewentualnością, że w krótkim okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeśli nie posiadamy pieniędzy, mamy komornika a u naszego domu stawiaja się koleni wierzyciele? W którym miejscu poszukiwać pomocy? W jakim miejscu znaleźć wsparcie. Bezkonkurencyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Wiele osób zadłużonych jest w stanie w tym momencie postawić pytanie „a w którym miejscu ja mogę znaleźć tego typu kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze naturalnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale wskazane jest się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie mamy 2-ie opcje aby kredyt tego rodzaju pozyskać.

Przede wszystkim posiadamy wiele agencji o charakterze pozabankowym (tj. takich które udzielają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony prawnej nie posiadają statusu banku). W tego rodzaju firmach posiadamy możliwość osiągnąć pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Z reguły takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak musimy zwrócić tutaj baczną uwagę na drugorzędne opłaty jakie są powiązane z pożyczką np. wielkość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

2-im rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Mamy możliwość się o nią ubiegać wówczas gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, mieszkania, działki.