Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych

http://forums.playcomet.com
W tym momencie w naszym własnym kraju wysokość bezrobocia plasuje się niestety na relatywnie znacznym stopniu (w obecnej chwili jest to blisko dwanaście proc.). Trudno polemizować o rzetelności statystyk jednak możemy przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja osób nieposiadających pracy jest o tyle kłopotliwa, iż z jednej strony nie mają zarobków a z 2-giej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie pojawił się na rynku usług pożyczkowych zupełnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to z pewnością dobra wiadomość dla każdej osoby, która to nie posiada pracy a występują u niej niespodziewane koszty np. konieczność naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a którego zdobycie wiąże się z zespołem wymogów jakie powinno się spełnić. W pierwszej kolejności należy powiedzieć, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. pln przychodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w trakcie starania się o pożyczkę). Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które nie posiadają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania żadnych składek.