Pożyczka pod zastaw nieruchomości - prosta droga do dużej gotówki.


Już teraz wypada powiedzieć, że w ostatnim okresie spore zamieszanie na polskim rynku propozycji kredytowych zrobiła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, iż coraz szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i zasłużonych doradców pożyczkowych nie ma w tym nawet minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przyznawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt otrzymywał praktycznie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do widocznego podwyższenia zadłużeń przeterminowanych, czyli takich które były w sposób niewłaściwy obsługiwane. W tej chwili taktyka kredytowa jawi się być o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest względnie ciężkie i z tym powinno się łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niesłychanie atrakcyjna. zerknij na tą stronę
http://podzastaw.org
Dużo osób, które to nie orientuje się w dziedzinie finansów jest w stanie z całą pewnością zadać pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją duże różnice w formalnościach które to musimy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona stosunkowo mniejszymi formalnościami.