Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już w tej chwili musimy stwierdzić, iż w ostatnim okresie zauważalne zamieszanie na naszym rynku ofert pożyczkowych zrobiła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, iż coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym. Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org na na tej stronie internetowej

Dla nas jako dla długoletnich i doświadczonych konsultantów pożyczkowych nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przekazywania kredytów przez nasze banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt pozyskiwał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem widocznego powiększenia zobowiązań przeterminowanych, to jest takich które były w sposób niepoprawny opłacane. W tym momencie polityka kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest stosunkowo oporne i z tym trzeba łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezwykle popularna.

Pełno ludzi, które nie orientuje się w tematyce finansów może z całą pewnością zadać pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego istnieją znaczne różnice w formalnościach jakie to musimy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona względnie mniejszymi formalnościami.