Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już dzisiaj wypada oznajmić, że w ostatnim czasie znaczne zamieszanie na polskim rynku usług pożyczkowych poczyniła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Fachowcy wskazują na fakt, iż coraz to większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym. zasób

Dla nas jako dla wieloletnich i obeznanych doradców finansowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii dawania kredytów przez krajowe banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt otrzymywał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do znacznego podwyższenia zadłużeń przeterminowanych, innymi słowy takich które to były w sposób wadliwy opłacane. W tej chwili taktyka kredytowa zdaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest stosunkowo trudne i z tym pozostaje wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak bardzo popularna.
Widok na stronę wydawcy
Wiele osób, które to nie orientuje się w temacie finansów może z pewnością zadać pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Prócz tego istnieją duże różnice w formalnościach które to powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona stosunkowo mniejszymi formalnościami.