Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.

http://www.iamsport.org/pg/pages/view/28148518/
Żyjemy w systemie konsumpcyjnym. Damy radę to dostrzec każdego dnia, lustrując telewizję, serfując po Internecie i czytając codzienną prasę. Z każdego miejsca napastują nas oferty reklamowe, które prowokują do kupna nowego pojazdu lub nowoczensego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było ostatnim krzykiem techniki, dzisiaj jest już stare. W jaki sposób możemy coś dostać jeżeli nasze honorarium na to nie daje szansy. Świetnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie zdołamy zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych produktów kredytowych, które są przedkładane na naszym rynku usług pożyczkowych”? Kluczowym pojęciem w tym przypadku jest wyraz oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że na ogół gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle istotne, że na takim dokumencie widnieją możliwe obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. W przypadku gdy bank zobaczy taką wzmiankę to zrozumiałym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie udzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swojego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są oferowane z reguły przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe. Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org