Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Przebywamy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Jesteśmy wstanie to wychwycić każdego poranka, oglądając tv, wędrując po Sieci i analizując codzienną prasę. Z każdego punktu atakują nas oferty marketingowe, które to nakłaniają do nabycia nowego pojazdu lub nowatorskiego odbiornika tv. To co jeszcze rok temu było szczytem techniki, dziś jest już przestarzałe. W jaki sposób możemy coś kupić jeśli nasze honorarium na to nie daje szansy. Wspaniałym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie. http://podzastaw.org
pozyczki prywatne
W tym momencie jesteśmy w stanie zadać pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od pozostałych artykułów finansowych, które są oferowane na naszym rynku usług kredytowych”? Zasadniczym zagadnieniem w tym przypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że zazwyczaj jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle ważne, że na tego typu dokumencie są widoczne ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Wówczas gdy bank zobaczy taką informację to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie udzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego zarobku (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego typu są oferowane zazwyczaj przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.